Úspěšní florbalisté v televizi na ČT :D

Mužům začala nabitá sezóna dvojzápasem v Novém Veselí, kde se 22. září utkali s Pacovem a SK Jihlavou. Oba zápasy jsme zvládli. Navázat na výsledky jsme chtěli hned první víkend v říjnu, ale v zápase s Přibyslaví jsme otřesným výkonem v první třetině prohrávali již 1:5. Naštěstí jsme zápas dotáhli alespoň do stavu 6:6. Druhým soupeřem byla Salamandra Apoly a tu jsme již zvládli relativně v klidu porazit.

Číst dál...

Florbalová sezóna 2019/20 je tady!

Mužům začíná nabitá sezóna dvojzápasem v Novém Veselí, kde se 22. září utkali s Pacovem a SK Jihlavou. V říjnu je pak čekají 4 zápasy – Přibyslav, Salamandra Apoly, Světlá n/S. a Hippos Žďár. Forma našich hráčů je ve hvězdách, ale určitě na hřišti odevzdají maximum.

Číst dál...

STARŠÍ ŽÁCI jsou PÁTÍ na Vysočině!!!

Starší žáci v sobotu odehráli finálový turnaj Ligy Vysočiny, ve kterém se hrálo o postup na MČR. Na turnaj jsme se dostali díky 6. pozici z 16 týmů z Vysočiny.

Číst dál...

Muži v Lize Vysočiny ve florbale stoprocentní!

Muži v posledním měsíci odehráli 4 utkání a všechna ovládli. Postupně porazili Hippos Žďár „C“ 5:1, Havlíčkův Brod 14:2, Telč 12:7 a Přibyslav 16:5. Zisk 12 bodů nás vyšvihl na druhé místo v neúplné tabulce. Muži si nyní od zápasů odpočinou, jelikož je čeká již jen poslední dvoj-zápas na konci dubna. Do čela statistik našeho týmu se vyšvihl junior Filip Chalupa.

Dorostenci v nejvyšší soutěži ČR překvapili a před posledním dvoj-zápasem základní části živí šanci na účast v play-off. Společnými silami se sousedním Žďárem dokázali porazit první Náchod 8:2 a stejným rozdílem i čtvrtý Hradec Králové. Hoši jasně dominovali v zápase s poslední Třebíčí (14:3). Jediné zaváhání tak přišlo s druhými Pardubicemi 4:7. Cíl je tak jasný – porazit na posledním turnaji České Budějovice a Sokol Předměřice a tím si zajistit postup do play-off.

Starším žákům se podařilo nejen udržet se v prvním výkonnostním koši, ale dokonce skončit na druhém místě turnaje jen za Havlíčkovým Brodem. Díky tomu si zajistili 6. místo v lize a postup na kvalifikaci MČR, která se koná 6. dubna v Třebíči.

V Orelské lize si zahrajeme dvě republiková finále. Prvního května pojedou dorostenci do Havířova a osmého května mladší žáci do Brna.

Florbalisté věří v úspěšný rok 2019

Mužský oddíl za poslední tři měsíce vyhrál tři zápasy, jednou remizoval a dvakrát těsně prohrál. Hlavně překvapil vítězstvím nad lídrem tabulky Sabots Jihlavou 10:7. Tým posílil i navrátilec František Košík, jenž hrál několik sezón Národní ligu ve Žďáře. Nejproduktivnějším hráčem je Jan Svoboda (12 gólů a 12 asistencí).

Číst dál...

Podkategorie

Starší žáci

Muži

Florbalové soutěžě

Sportovní soustředění

Florbalové turnaje

Orel Nové Město na Moravě
© 2014 Orel jednota Nové Město na Moravě, Hájkova 403, Nové Město na Moravě, IČ: 48895920, č.ú.: 2900507834/2010 (FIO)
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License. Vytvořeno vLinelabox.