Florbalová sezóna v plném proudu

Omlazený mužský oddíl vstoupil do sezóny v Lize Vysočiny a má za sebou prvních 6 utkání, ve kterých zažil už skoro vše.

Na prvním turnaji ve Žďáře byl tým skvěle naladěný a dokráčel si ke dvěma výhrám. Na druhém turnaji v Bystřici se ale nedařilo skoro nic a dvakrát naopak prohráli. Třetí turnaj v Ledči vyšel herně i týmovou hrou velmi dobře. Zkaženým závěrem jsme se ale připravili o lepší výsledky a remíza 9:9 i těsná prohra 5:6 mrzí. Tým je ale složen z hodně mladých kluků a když vydrží, můžeme myslet na vyšší pozice.

Dorostenci, spojení se sousedním Žďárem mají v celonárodní lize za sebou 6 utkání, ze kterých 4x brali plný počet bodů, ale dvakrát se museli sklonit před uměním soupeře. V tabulce se hoši pohybují ve vyšších patrech. V Orelské lize jsme zvládli obě utkání.

Starší žáci na Vysočině zatím v novém systému soutěže sbírají zkušenosti a zlepšují týmovou taktiku. Ze 6 zápasů zatím 4x zvítězili, jednou remizovali a jednou i prohráli. Tým má silné osobnosti a velký potenciál. Musí jej ovšem využít a to, zda se to podaří ukáží následující měsíce. Domácí turnaje žáky čekají v Bystřické hale 10. listopadu a 16. prosince!

Mladší žáci svá první utkání zvládli s přehledem. Elévové se zatím s florbalem spíše sžívají. Na výsledky zde ale opravdu nehrajeme a florbalem se pouze bavíme! Elévy můžete vidět na turnaji 17. listopadu v tělocvičně Gymnázia.

Orel Nové Město na Moravě
© 2014 Orel jednota Nové Město na Moravě, Hájkova 403, Nové Město na Moravě, IČ: 48895920, č.ú.: 2900507834/2010 (FIO)
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License. Vytvořeno vLinelabox.