Víkendové výsledky v kostce (12. 1. 2020)

O víkendu se nehrály jen výběry, ale i zápasy mužů, dorostenců a ml.žáků!

MUŽI neměli svůj den. S posledním sice vyhráli, 6:1, ale k hezkému výsledku nejvíce pomohl Jakub Sedlařík v bráně. V druhém utkání se projevila spousta slabin po Vánocích. Nakládačka od SK Jihlavy bolí, ale zasloužili jsme si ji. Snad nás probere a začneme zase makat v přípravě.

DOROSTENCI hráli OFL a museli se obejít bez tří opor. Krši a Hudy bojovali na turnaji výběrů v Ostravě (jak víte) a Ondra Smetana si přivodil zranění před turnajem. I tak dokázali porazit Orel Žďár 5:4! S Vyškovem vedli 1:0, ale pak ve vyrovnaném zápase byl soupeř přesnější a vyhrál 1:3.

MLADŠÍ ŽÁCI míří zatím suverénně do finále OFL! Dnes přidali do tabulky další 2 vítězství a to vítězství jednoznačná! Nejprve si poradili s posledním Bořitovem 13:2 a poté i překvapivě jednoznačně s Adamovem 11:2! Zatím tedy 6 zápasy a 6 výher. Jen tak dál, ještě se hrají 4 zápasy ve skupině, ale nakročeno mají hoši více než dobře!

#florbal #orelnmnm #mlzi #dorost #muzi #makejvic

Pozvánky

Nábor do florbalových oddílů

Stavba nové Orlovny dokončena

Na konci května letošního roku (2020) byla dokončena stavba nové Orlovny na Soškově ulici. Za necelý rok od července loňského roku zde na zelené louce vyrostl bezbariérový objekt, na který jsme se chystali a těšili více než 10 let.

Orel Nové Město na Moravě
© 2014 Orel jednota Nové Město na Moravě, Hájkova 403, Nové Město na Moravě, IČ: 48895920, č.ú.: 2900507834/2010 (FIO)
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License. Vytvořeno vLinelabox.