Stavba nové Orlovny dokončena

Jsou v něm mimo provozních prostor také nová herna o rozměrech 10×12×6 m s nářaďovnou, šatnami a sociálním zázemím, klubovna 50 m2 s projekcí pro zhruba 40 osob a podkrovní víceúčelová místnost 40 m2. Do budoucna může budova sloužit také jako zázemí pro aktivity venkovní, mj. i pro zamýšlené hřiště 40x20 m s umělým povrchem a multifunkčním využitím. Poslouží rovněž jako důstojné formální sídlo jednoty NMNM.

Celková cena investice je bezmála 14 mil. Kč a byla hrazena z vlastních prostředků jednoty, příspěvku MŠMT, města NMNM a také Kraje Vysočina. Kvalitní a spolehlivou práci při stavbě odvedl hlavní dodavatel firma Staredo s.r.o., její subdodavatelé a náš stavební dozor, firma Envigest s.r.o. Děkujeme všem přispěvatelům a dodavatelům za pomoc a spolupráci při stavbě, máme z ní radost.

Orlovnu budou využívat nejen členové jednoty. Nabízíme ji i jiným skupinám či spolkům a klubům, např. pro cvičení malých skupin jógy nebo pilates, stolní tenis, spinning, maminky s dětmi, besedy či promítání, klubová vystoupení, školení, spolkové, firemní či klubové výroční setkání apod. Objekt je přizpůsoben i pro vozíčkáře. Pro spinning jsme připraveni poskytnout prostory zájemcům s vybavením, vlastní stroje zatím nepořizujeme. Věříme, že oceníte a oblíbíte si příjemnou atmosféru a velkou míru soukromí pro vaše akce. Jsou možné i další aktivity dle vaší invence.

Zahájení provozu plánujeme se začátkem dalšího školního roku v září 2020. Na pátek 31. 7. 2020 od 16 do 19 hod. zveme všechny zájemce a veřejnost na Den otevřených dveří. Budete mít možnost si novou Orlovnu celou prohlédnout a seznámit se s veškerými možnostmi. Setkání pro nás může být i novou inspirací do budoucna. V případě zájmu o využití v sezóně nebo prohlídku či vyzkoušení volejte prosím na telefonní číslo 724 056 825 pro další dohodu.

Orel Nové Město na Moravě
© 2014 Orel jednota Nové Město na Moravě, Soškova 1559, Nové Město na Moravě, IČ: 48895920, č.ú.: 2900507834/2010 (FIO)
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License. Vytvořeno vLinelabox.