!!! Běžecko-cyklistický souboj florbalových oddílů je u konce !!!

Celý březen, 31 dní, běhali či jezdili na kole/bruslích/koloběžkách (počítala se polovina) hráči a trenéři 3 oddílů z Vysočiny – Orlové z Nového Města, Hroši ze Žďáru a Zubři z Bystřice. Cílem nebylo pouze „naběhat“ co nejvíce kilometrů, ale všichni jsme virtuálně překonávali kilometry v rámci evropských států.

Číst dál...

Velký běžecký souboj mezi kluby

Orli, hroši a zubři budou celý březen běhat a jezdit na kole! Florbalového souboje s cílem naběhat či ujet co nejvíce kilometrů se zúčastní týmy Hipposu Žďár n/S., ASK Bystřice n.P. a Orla Nové Město na Moravě.

Číst dál...

Předčasný konec florbalových soutěží

I florbal zasáhla pandemie koronaviru. Český Florbal rozhodl o ukončení všech soutěží s okamžitou platností. Soutěže ČF hrají muži, kteří se tak na Vysočině umístili na druhém místě za Hipposem Žďár a před Světlou n/S. Kapitán Tomáš Mrázek by chtěl poděkovat za veškerý čas, který hráči věnovali florbalu a věří, že se příští sezónu setkáme konečně v domácí hale! Děkuje i věrným fanouškům, kteří jezdili celou sezónu.

Číst dál...

MUŽI dnes úspěšní proti Hipposu Žďár, ale na Světlou to nestačilo

MUŽI dnes úspěšní proti Hipposu Žďár, ale na Světlou to nestačilo.

vs. Hippos Žďár "C" 3:1
vs. Světlá n/S. 3:6

Číst dál...

Muži v Pelhřimově za 3 body

MUŽI "A" dnes hráli v Pelhřimově a na turnaj jelo jen 7 hráčů do pole. V bráně se vystřídala Míša a Kuba, to bylo super, ale v poli to byl záhul :)

První zápas proti nepříjemnému soupeři z Přibyslavi probíhal v první třetině dobře, i když Novoměšťáci jen dotahovali. Zápas asi rozhodla výsledkově druhá třetina, kdy hlavně úvod byl špatný a dostali jsme 3 góly. Třetí třetina byla opět remíza, ale dotáhnout se nám už nezdařilo. V závěru nevyšla hra bez gólmana. Výkon slušný, ale na úspěch chyběla lepší koncovka a možná jsme měli i trochu pech v tom, co tam Přibyslavi padlo.

Druhý zápas měl být ještě těžší. Rozjetá Salamandra smetla Jihlavu a v počtu 12+2 si na nás určitě věřili. My ale měli BOJDU ŠOTOLU. Ten si "sám" dal první 4 góly a v polovině zápasu jsme vedli 4:3. Pak se přidali i další a dlouho jsme vedli 6:4... V závěru nás soupeř hodně zatlačil, ale dali jen 1 gól. VÝHRA i v úzké sestavě, super!

A kdo měl nejlepší fanoušky? No přece NOVOMĚŠŤÁCI! :) Díky za podporu!

Podkategorie

Starší žáci

Muži

Florbalové soutěžě

Sportovní soustředění

Florbalové turnaje

Orel Nové Město na Moravě
© 2014 Orel jednota Nové Město na Moravě, Soškova 1559, Nové Město na Moravě, IČ: 48895920, č.ú.: 2900507834/2010 (FIO)
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License. Vytvořeno vLinelabox.