MUŽI dnes úspěšní proti Hipposu Žďár, ale na Světlou to nestačilo

MUŽI dnes úspěšní proti Hipposu Žďár, ale na Světlou to nestačilo.

vs. Hippos Žďár "C" 3:1
vs. Světlá n/S. 3:6

První zápas zářil v naší bráně Sedli a v poli jsme hráli na hranici našich možností. Kdyby nebylo slabší druhé třetiny, tak jsme mohli vyhrát i více. Soupeře od 2. třetiny držel i náš odchovanec, Kuba Graňák v bráně. Gólově rozhodli sváteční střelci, Petr Felcman 2x a Vojta Tatíček 1x, pro oba první zásahy sezóny!

Druhé utkání začalo hrozně. Na co soupeř sáhl, to tam padlo. Nám naopak ztěžkly nohy i ruce a do zápasu jsme se dostávali pomalu. Několikrát jsme byli blíž (2:4, 3:5), ale nepodařilo se dostat blíže. Světlá si zápas poměrně kvalitně hlídala, ale zároveň měli neskutečnou mušku.

V tabulce to je tudíž takové ... No, druhé místo je hratelné, ale první místo už asi nedopadne. Ale budeme makat dál! A třeba nám někdo pomůže a tým ze Žďáru taky porazí :)

PŘÍPRAVKA dneska zase válcovala! 4 zápasy a 4x jsme zvítězili! Je to dlouhá doba, ale snad nám roste kvalitní budoucnost :) GRATULACE!

Pozvánky

Nábor do florbalových oddílů

Stavba nové Orlovny dokončena

Na konci května letošního roku (2020) byla dokončena stavba nové Orlovny na Soškově ulici. Za necelý rok od července loňského roku zde na zelené louce vyrostl bezbariérový objekt, na který jsme se chystali a těšili více než 10 let.

Orel Nové Město na Moravě
© 2014 Orel jednota Nové Město na Moravě, Soškova 1559, Nové Město na Moravě, IČ: 48895920, č.ú.: 2900507834/2010 (FIO)
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License. Vytvořeno vLinelabox.