Předčasný konec florbalových soutěží

I florbal zasáhla pandemie koronaviru. Český Florbal rozhodl o ukončení všech soutěží s okamžitou platností. Soutěže ČF hrají muži, kteří se tak na Vysočině umístili na druhém místě za Hipposem Žďár a před Světlou n/S. Kapitán Tomáš Mrázek by chtěl poděkovat za veškerý čas, který hráči věnovali florbalu a věří, že se příští sezónu setkáme konečně v domácí hale! Děkuje i věrným fanouškům, kteří jezdili celou sezónu.

Starší žáci si brousili zuby na posun v tabulce díky nadstavbovému turnaji, který je mohl posunout až na 7. příčku. Turnaj se ale už nestihl odehrát a hoši skončili na 12. místě z 18 týmů na Vysočině. Kádr byl letos poměrně úzký a doplňovat jej museli i mladší žáci. Hoši, děkujeme za sezónu!

Přípravce a elévům také skončila moc krásná sezóna. Děkuji všem hráčům, trenérům i rodičům. Děkuji i Městu za finanční podporu našeho oddílu.

Některé kategorie hrají Orelskou ligu, která v době uzávěrky ještě o zbytku sezónu nerozhodla.

Pozvánky

Nábor do florbalových oddílů

Stavba nové Orlovny dokončena

Na konci května letošního roku (2020) byla dokončena stavba nové Orlovny na Soškově ulici. Za necelý rok od července loňského roku zde na zelené louce vyrostl bezbariérový objekt, na který jsme se chystali a těšili více než 10 let.

Orel Nové Město na Moravě
© 2014 Orel jednota Nové Město na Moravě, Soškova 1559, Nové Město na Moravě, IČ: 48895920, č.ú.: 2900507834/2010 (FIO)
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License. Vytvořeno vLinelabox.